Wzory nagrobków urnowych w naszej ofercie

wróć Wzory nagrobków urnowych w naszej ofercie

W trosce o estetyczny wygląd Cmentarza w Podgórkach Tynieckich rekomendujemy trzy wzory nagrobków urnowych zlokalizowanych w kwaterach 1A i 1B. Jednolitym zasadom estetycznym podlegają również tablice epitafijne.

 

Wierzymy, że obowiązujące wytyczne i możliwość wyboru z określonego zasobu wzorów są także dużym ułatwieniem dla Rodzin w podejmowaniu decyzji dotyczących aranżacji miejsca spoczynku. Ponadto szybka dostępność gotowych modeli przyczynia się do godnego upamiętnienia w krótkim czasie po pogrzebie. Na życzenie istnieje możliwość zaprojektowania (również w wersji 3D) pomnika według indywidualnych wskazówek Rodziny, jednak nadal z zachowaniem reguł estetycznych wyznaczonych przez zarządcę cmentarza.

 

Usługi kamieniarskie obejmują montaż nagrobków wraz z wykonaniem napisu i przymocowaniem elementów dodatkowych takich jak: wazon, uchwyt na kwiaty, ramka na zdjęcie, znicz-lampion.

 

Na wszelkie pytania związane z aranżacją kwater urnowych oraz usługami kamieniarskimi odpowiedzą pracownicy Kancelarii Cmentarza. Biuro otwarte jest w godzinach 7:30 – 16:00 (poniedziałek – piątek).

Wersja 1

Wersja 2

Wersja 3