AKTUALNOŚCI - CMENTARZ

AKTUALNOŚCI - CMENTARZ

Nasze usługi posiadają certyfikat ISO 14001:2015
Cmentarz Komunalny w Podgórkach Tynieckich funkcjonuje według zasad zrównoważonego rozwoju, w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.
Klepsydra w wersji papierowej i elektronicznej
Przekazanie informacji o śmierci bliskiej osoby jest bolesnym zadaniem, zwłaszcza gdy informację o stracie oraz szczegółach pogrzebu trzeba wielokrotnie powtórzyć.
Godziny otwarcia obiektów jesienią i zimą

Przypominamy, że wraz z nastaniem jesieni zmieniły się godziny otwarcia naszych biur oraz cmentarza. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Trwają prace nad nowelizacją ustawy pogrzebowej

Wiele wskazuje na to, że w połowie 2022 roku zmieni się prawo pogrzebowe regulujące m.in. kwestie chowania zmarłych oraz funkcjonowania cmentarzy.

Zabezpiecz nagrobek przed nadejściem zimy
Przed nadejściem zimy grób powinno się uprzątnąć z żywych kwiatów, zwłaszcza jeśli nie są one zabezpieczone przed bezpośrednim kontaktem z płytą nagrobka.
Jak dojechać na Cmentarz w Podgórkach Tynieckich?
Często osoby odwiedzające groby bliskich zmarłych zgłaszają do nas zapytanie o możliwość dojazdu komunikacją miejską jak najbliżej bramy cmentarza.
Informacje o aukcji nisz urnowych w kolumbariach

Gmina Miejska Kraków ogłasza przetarg ustny-aukcję na nabycie nisz urnowych i oddanie do użytkowania osobom fizycznym.

Organizacja i godziny otwarcia we Wszystkich Świętych

Zbliża Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia nekropolii w Podgórkach Tynieckich.

Wzory nagrobków urnowych w naszej ofercie

W trosce o estetyczny wygląd Cmentarza w Podgórkach Tynieckich rekomendujemy trzy wzory nagrobków urnowych  w kwaterach 1A i 1B.

Nowy Cmentarz Komunalny w Krakowie

W krakowskich Podgórkach Tynieckich powstała całkiem nowa nekropolia. Inwestycja ta jest ciekawa z co najmniej kilku powodów.

Rezerwacja nowych miejsc pochówków

Cmentarz w Podgórkach Tynieckich jest nową nekropolią na mapie Krakowa, a tym samym oferuje nowe miejsca i rodzaje pochówków.

Aukcje na nabycie nisz urnowych w kolumbariach

Gmina Miejska Kraków ogłasza przetarg ustny-aukcję na nabycie nisz urnowych i oddanie do użytkowania osobom fizycznym.