Świadczymy usługi zgodnie z ISO 14001:2015

wróć Świadczymy usługi zgodnie z ISO 14001:2015

Działamy dbając o środowisko

Dbałość o środowisko naturalne wpisana jest w codzienną działalność Cmentarza Komunalnego oraz Krematorium KLEPSYDRA w Podgórkach Tynieckich. Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze obiekty funkcjonowały według zasad zrównoważonego rozwoju, a efekty naszej działalności nie były uciążliwe dla środowiska naturalnego.

 

Naszą postawę możemy potwierdzić stosownym certyfikatem! Na Cmentarzu Komunalnym oraz w Krematorium w Podgórkach Tynieckich zlokalizowanych przy ul. Wielogórskiej 16 w Krakowie wdrożyliśmy po raz kolejny system zarządzania środowiskowego ISO 14001-2015.

Czym jest norma ISO 14001?

Norma ISO 14001 to najbardziej znany i stosowany na świecie zbiór najlepszych praktyk dotyczących systemów zarządzania środowiskiem. Wymaga, by organizacja, której jest przyznawany certyfikat wdrożyła wysokie standardy środowiskowe i nieustająco doskonaliła się w ulepszaniu parametrów swojej działalności oddziałujących na środowisko.

 

Dzięki wdrożeniu ISO 14001 nasi partnerzy oraz Rodziny mogą mieć pewność, że:

  • nasze usługi pogrzebowe, kremacyjne, cmentarne są zgodne z przepisami ochrony środowiska,
  • jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska poprzez postawę ekologiczną (zidentyfikowaliśmy wszystkie aspekty oddziaływania na środowisko, które dotyczą naszej działalności i dokładamy wszelkich starań, by oddziaływanie to było możliwie najmniej uciążliwe),
  • systematycznie zmniejszamy wpływ naszych usług na środowisko naturalne.